Stadiony Bundesligi w FIFA 20

W nowej odsłonie FIFA 20 fanów Bundesligi może czekać miła niespodzianka. Wszystko wskazuje na to iż zobaczymy w niej wszystkie stadiony drużyn grających w tym sezonie na najwyższym poziomie rozgrywek. Do tej pory brakowało zaledwie jednego.


Do tej pory jedyną ligą mogącą się cieszyć wszystkimi stadionami było angielskie Premier League. W nadchodzącej edycji może się to zmienić na korzyść również niemieckiej ligi. Jak donosi niemiecka prasa, a dokładnie magazyn Heimspiel, ekipa EA Sport zagościła w drużynie SC Freiburg. W sumie nic dziwnego ponieważ trwają prace przecież nad FIFA 20 i trzeba zeskanować twarze wielu zawodników. Jednak wg magazynu Heimspiel skany dotyczyły także obiektu co może sugerować dodanie kolejnego realnego stadionu do nowej edycji. Ponieważ był to ostatni nie zeskanowany stadion w Niemczech wszystko wskazuje, że będziemy się cieszyć kolejna pełną ligą z realnymi stadionami.


FIFA 19 jest dostępna od 28 września 2018 na konsole Xbox One, Xbox 360, Playstation 4, Playstation 3, Nintendo Switch oraz PC. Nie zapomnij śliedzić nas w mediach społecznościowych Facebook, Twitter, Pinterest oraz YouTube.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz