Spory wzrost umiejętności Krzysztofa Piątka

Po transferze do AC Milan i bardzo udanych występach EA Sport z aktualizowała umiejętności naszego rodaka. Warto wspomnieć, że obecnie w barwach nowego klubu Krzysztof Piątek ma już 6 bramek zdobytych w 4 meczach jakie rozegrał od pierwszej minuty. Przekłada się to bardzo dobrze na jego umiejętności w grze FIFA 19. Jego ogólne umiejętności wzrosły z 7o OVR na 76 OVR. 23 letni napastnik posiada teraz lepszą celność strzałów (wzrost o 8 pkt), podania (6 pkt) czy drybling (5 pkt).

Wśród naszych reprezentantów grających we włoskiej Serie A wzrost zanotowali także Wojciech Szczęsny (wzrost OVR z 84 na 86) oraz Arkadiusz Milik (wzrost OVR z 82 na 84).

Fanów drużyny AC Milan na pewno ucieszy informacja, że oprócz Krzysztofa Piątka awanse otrzymali także Suso (obecnie 83)  oraz bramkarz Gianluigi Donnarumma (obecnie 83).


FIFA 19 jest dostępna od 28 września 2018 na konsole Xbox One, Xbox 360, Playstation 4, Playstation 3, Nintendo Switch oraz PC. Nie zapomnij śledzić nas w mediach społecznościowych Facebook, Twitter, Pinterest oraz YouTube.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz