Oficjalne świętowanie 10 urodzin FIFA Ultimate Team

Jak już informowałem najpopularniejszy tryb gry FIFA Ultimate Team obchodzi właśnie swoje 10 urodziny. Z tej o to okazji wydawca EA Sports przygotował specjalne fajerwerki w postaci specjalnych ofert czy bonusów ale także wprowadził kilka innych zmian na ten czas w tym zmiany pozycji czołowych zawodników czy zwiększenie ich umiejętności. W końcu 10 lat to długi okres więc warto powalczyć o przychylność graczy.

W dniu dzisiejszym EA Sports zapowiedziała co nas czeka z tej okazji. Impreza urodzinowa zaczyna się w najbliższy piątek 22 marca – a więc jutro. A o o tym pisaliśmy wcześniej:


Urodzinowy skład FUT

Pamiętacie na jakiej pozycji grali w przeszłości znani piłkarze? Gwiazda Realu Madryt, Gareth Bale był przecież lewym obrońcą w Tottenham. Co jeśli wrócił by na tą pozycje ponownie na jakiś czas? Z okazji urodzin 30 graczy zmieni swoje pozycje, na których kiedyś grali lub są bardziej dostosowane do ich umiejętności. Oprócz tego czeka nas jeszcze znacząca podwyżka ratingu umiejętności zawodników tak aby były zgodne z ich pozycją. 21 tych zawodników zostanie dodanych do paczek natomiast pozostała 9 będzie dostępna po wykonaniu zadań w FUT Birthday.

 

Rocznicowi gracze

Przez 10 lat (11 wersji gry) EA Sports FUT udostępniło wielu legendarnych graczy na światowym poziomie. Wnieśli oni wiele pozytywnej energii do FUT nadając jej społeczności specyficzny status. Siedmiu najbardziej ulubionych graczy zostanie udostępnionych poprzez SBC,  Flashback, Premium SBC lub FUT Birthday.

 

Twitch Drops

Świętując urodziny FUT możesz zdobyć również wspaniałe nagrody. Wystarczy, że masz połączone konto EA ze swoim kontem Twitch a w piątek 22 marca między godziną 19:00 a 23:00, będziesz oglądał strumienie na Twitch pięciu najbardziej wpływowych graczy ze społeczności FUT:

będziesz mógł się zakwalifikować do rozgrywki z nimi i wygrać wspaniałe nagrody. Pełna instrukcja jak się połączyć znajdziecie pod oficjalnym linkiem:

 

Nagroda za zaangażowanie

W ramach podziękowania dla społeczności rozdzielony zostanie zestaw nagród na podstawie tego, ile dni grałeś w FUT 19 w tym roku.

Nagroda za dni rozgrywane

  • od 1 do 8 dni – zestaw Custom Kit
  • od 9 do 55 dni – zestaw Jumbo Premium Gold Pack + Custom Kit
  • od 56 do 115 dni – zestaw Prime Gold Players Pack + Custom Kit
  • od 116 do 162 dni – Rare Mega Pack + Custom Kit
  • od 163+ dni – Ultimate Pack + Custom Kit

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz