Jakie tryby rozgrywki w FIFA 20?

Mimo, że do oficjalnej premiery FIFA 20 jeszcze daleko w sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej informacji na jej temat. Nie są to jednak żadne oficjalne wiadomości, bo jak przystało na EA Sports nie publikują nic. Tak więc są to jedynie spekulacje ze strony różnych serwisów. Nie mniej jednak skuteczność takich informacji jest bardzo duża. Idąc tym torem postanowiłem poszperać nieco po forach i serwisach. Chodziło mi przede wszystkim o tryby rozgrywki jakie będziemy mieć dostępne w grze.

W FIFA 20 możemy się więc spodziewać: trybu kariery, pucharu UEFA Champions League. pucharu UEFA Europa League, pojedynczego spotkania towarzyskiego, możliwości tworzenia własnych rozgrywek pucharowych, turnieju kobiecych reprezentacji, droga do sławy, trybu doskonalenia umiejętności (trening i podwyższanie umiejętności), FIFA Ultimate Team, sezonu online, pojedynczych meczy towarzyskich online, meczy pucharowych online.

W całej grze nie możemy spodziewać się zbyt wielu zmian. Wszystko wskazuje bardziej na kosmetykę niż nowości. Nie zobaczymy raczej lig juniorskich, na które czeka większość. Możemy być pewni, że zostaną dodane nowe ligi. Prawdopodobnie będzie możliwość zagrania drużyną z Czech, Turcji i Izraela. Liczymy na dodanie kilku lig lub chociaż klubów kobiecych.

W jednym z wywiadów wyczytałem, że jedynie zmianie ulegnie tryb drogi do sławy. Jest to wypowiedź osoby odpowiedzialnej za marketing w EA Sports. Niestety nie ma szczegółów co zostanie zmienione.


    FIFA 19 jest dostępna od 28 września 2018 na konsole Xbox One, Xbox 360, Playstation 4, Playstation 3, Nintendo Switch oraz PC. Nie zapomnij śledzić nas w mediach społecznościowych Facebook, Twitter, Pinterest oraz YouTube.

    Może Ci się również spodoba

    Dodaj komentarz