FIFA 20 w cenie 69.99 euro

Na tą chwile o FIFA 20 nie wiem zupełnie nic konkretnego. Oczywiście po za faktem, że zostanie wydana. Co jakiś czas pojawiają się szczątkowe informacje o skanowaniu zawodników, trenerów czy stadionów. Na wielu zagranicznych blogach trwają głosowania na okładki, ligi, drużyny, ikony. Przyjmowane są nawet sugestie graczy!


Tymczasem w niemieckim MediaMarkt.de pojawiła się w ofercie katalogowej FIFA 20, dostępna w przed sprzedaży. W szczególe oferty brakuje konkretów, wszystko opiera się o spekulacje ale co najważniejsze cena opiewa na 69.99 euro. A więc i tym razem tanio nie będzie, możemy nadal spekulować, że w zależności od wersji polska cena będzie w widełkach 259 – 299 zł w zależności od wybranej edycji.

Nadal pozostajemy zawieszeni w domysłach, warto przypomnieć, że FIFA 20 będzie dostępna na Playstation 4, Xbox One i Nintendo Switch oraz PC. Pozostaje cierpliwie czekać.


FIFA 19 jest dostępna od 28 września 2018 na konsole Xbox One, Xbox 360, Playstation 4, Playstation 3, Nintendo Switch oraz PC. Nie zapomnij śliedzić nas w mediach społecznościowych Facebook, Twitter, Pinterest oraz YouTube.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz