FIFA 20 oficjalnie ogłoszona! Nadchodzi … 

Stało się to co tak naprawdę stać się musiało. EA Sports potwierdziło prace nad kolejną odsłoną piłkarskiego cyklu pod oczywistą nazwą FIFA 20. Oficjalnie ta wiadomość została potwierdzona 5 lutego 2019 podczas spotkania z głównymi inwestorami, gdzie zostały przedstawione również wyniki finansowe Electronic Arts. 

Nie ulega wątpliwościom, że to dla nas bardzo dobra wiadomość. Ponieważ FIFA 19 nie odniosła tak spektakularnego sukcesu jak jej poprzednia wersja z 2017 możemy się spodziewać, że pojawi się kilka spektakularnych nowości. Wspomniał o tym sam Blake Jorgensen, a więc jedna z ważniejszych osób w EA. 

Celem jest będzie osiągnięcie najlepszego tytułu w branży oraz rozwój nie tylko samej gry, ale przede wszystkim spółki. Może to spowodować, że pojawi się więcej dostępnych wersji gry począwszy od tej bardzo podstawowej a co za tym idzie jej cena może być nieco niższa od wersji 19. Ale to tylko nasze spekulacje. 

Andrew Wilson (osoba odpowiedzialna za SEO) zapowiedział, że w FIFA 20 możemy się spodziewać znacznie większej ilości usług online niż w poprzednich wersjach. Również znaczących zmian możemy się spodziewać w FIFA Ultimate Team 

Nie podano natomiast daty premiery nowej FIFA 20. Możemy oscylować w pobliżu daty obecnej premiery FIFA 19. Więc najbardziej optymalną datą wydaje się być piątek 27 września 2019 (tak spekuluje serwis fifauteam.com) 

My tak naprawdę zaczynamy naszą wspaniałą przygodę po piłkarskich stadionach EA Sports FIFA z naszym FIFABlog.pl Mamy tylko nadzieję, że będziecie z nami! 


FIFA 19 jest dostępna od 28 września 2018 na konsole Xbox One, Xbox 360, Playstation 4, Playstation 3, Nintendo Switch oraz PC. Nie zapomnij śliedzić nas w mediach społecznościowych Facebook, Twitter, Pinterest oraz YouTube.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz