FIFA 20 Beta Closed – od 1 sierpnia?

Jak wiadomo obecnie trwają prace nad FIFA 20 co zostało ogłoszone 5 lutego 2019. Przewidywana premiera gry to 27 września 2019 a wersja demo może ukazać się ok 2 tygodnie wcześniej. Jednak EA Sports daje możliwość zagrania w wersję beta już od 1 sierpnia. Niestety taką możliwość będą mieć tylko wybrani gracze.EA Sports zaprasza po wersję FIFA 20 Beta w dniach od 1 do 10 sierpnia, ale tylko dla wybranych graczy. Szczęśliwcy więc otrzymają możliwość zagrania pojedynczego meczu, trybu kariery oraz dostęp do FIFA Ultimate Team.

Dostęp do wersji beta otrzymają wyłącznie gracze konsolowi i to tylko na Playstation 4 oraz Xbox One. Kolejnym ograniczeniem jest dostępność wersji wyłącznie dla użytkowników z Wielkiej Brytanii oraz USA. Co więcej trzeba było wcześniej wyrazić zgodę na otrzymywanie maili od EA. Aby gracz mógł mieć możliwość skorzystania z wersji zamkniętej beta musi się mieć wcześniej zaznaczoną opcję „EA może przesyłać mi e-maile o nowościach EA, produktach, wydarzeniach i promocjach”.

Jednak nie oznacza to, że od razu otrzymamy zaproszenie od EA do testowania wersji beta. Z pośród grupy spełniających powyższy warunek, szanse będą mieć tylko najaktywniejsi gracze dla każdego z oferowanych trybów. Ma to dać większą kontrolę nad użytkownikami przez EA a ci są zobowiązani to wyrażenia opinii oraz wskazania błędów.

Co jeśli jestem w tej grupie, która otrzymała zaproszenie? Możemy tylko pogratulować. W jego treści znajduje się specjalny kod, który należy zachować.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz