Prime Icon Moments – uczcić historyczne chwile w FUT 19

Paint Icons MOMENTS - Prime Icon Moments - uczcić historyczne chwile w FUT 19

EA Sports daje możliwość uczczenia historycznych chwil i heroicznej walki na boisku dla wybranych trzydziestu czterech zawodników poprzez wydanie ich specjalnych ulepszonych kart. Wszystkie będą należeć do serii Prime Icon Moments. Standardowo karty będą dostępne w paczkach jakie są możliwe do zdobycia poprzez wykonywanie zadań przypisanych do każdego legendarnego gracza w Squad Building Challenge (SBC). Warto zwrócić uwagę, że gracze tej serii są bardzo dobrymi zawodnikami a ich karty będą nieco mocniejsze niż w standardowej wersji PRIME. Z pewnością ich posiadanie może okazać się bardzo cenne. Oczywiście możliwa jest również ich sprzedaż a więc nie można liczyć na spore zyski.Nie tylko statystyki mówią o wyjątkowości tych kart ale także dynamiczne wizerunki samych piłkarzy. Każdy z tych zawodników to również części światowej piłki nożnej z przypisanym historycznym mecze. Zdobycie tych kart to nie lada gratka i odrobina poświęcenia.Ikony są dostępne w FIFA 19 od 15 lutego i co warto podkreślić niektóre mają ograniczony czas na ich zdobycie.

Ale aby skorzystać z kart z serii Prime Icon Moments trzeba będzie poczekać na odpowiedni moment. EA Sports w tym celu uruchomi specjalny Moments SBC. A więc trzeba czekać z cierpliwością i wykonywać odpowiednie wyzwania by móc od razu z nich skorzystać.

Zachęcamy również do zapoznania się z dostępnymi graczami oraz ich krótką historią dzięki, której trafili do tej legendarnej serii. Przypominamy kart zawodników z serii Prime Icon Moments jest 44 więc możliwości budowania składu w różnych ciekawych konfiguracjach jest masa.

Karty jakich zawodników są dostępne

FIFA 19 Prime Icon Moments PELE 99 - Prime Icon Moments - uczcić historyczne chwile w FUT 19

PELE

Niezaprzeczalny król futbolu, ur 23 października 1940 r w Brazylii, zdobywca 40 medali klubowych i wielu innych trofeów. Pele to także jedyny na świecie zdobywca 3 Pucharów Mistrzostw Świata. W swojej karierze strzelił 1282 bramki w 1366 meczach. Jako historyczne wydarzenie, dzięki któremu trafia do Prime Icon Moments uznano mecz finału Mistrzostwa Świata 1970 Brazylia 4-1 Włochy. W tym meczu zaliczył trafienie otwierające w 18 minucie oraz udział przy trzecim i czwartym trafieniu. Był to jego trzeci z rzędu zdobyty tytuł Mistrzostw Świata FIFA ™.

Karta możliwa do zdobycia: od 22/02/2019 do 01/03/2019

Lev Yashin GK 95 PIM - Prime Icon Moments - uczcić historyczne chwile w FUT 19

LEV YASHIN

Urodzony 22 października 1929 w Moskwie. Czarny pająk bo taki przydomek mu nadano to jeden z najlepszych bramkarzy w historii. Całą swoją 20 karierę spędził w Dynamo Moscow. Szacuje się, że zachował czyste konto ponad 270 razy a ponad 150 razy bronił skutecznie rzuty karne. Jako jedyny bramkarz wygrał Ballon d’Or.

Lev Yashin trafia do Prime Icon Moments dzięki meczowi półfinałowemu mistrzostw świata z 1966 z Niemcami. Mając 37 lat wystąpił w tym meczu z poważną kontuzją kolana i skutecznie bronił bramki popisując się wieloma niesamowitymi obronami. Ostatecznie jednak Sowieci zostali pokonani tylko 2-1.

Karta możliwa do zdobycia: od 22/02/2019 – nie wygasa

JOHAN CRUYFF - Prime Icon Moments - uczcić historyczne chwile w FUT 19JOHAN CRUYFF

Urodzony 25 kwietnia 1947 r. zmarł 24 marca 2016 r. W swojej karierze sportowej był zarówno piłkarzem oraz trenerem. Jeden z najwybitniejszych zawodników w historii futbolu, trzykrotny zdobywca Złotej Piłki; największe sukcesy odnosił jako zawodnik Ajaxu Amsterdam, FC Barcelony i reprezentacji Holandii.

Do Prime Icon Moments trafia dzięki meczowi Holandia 0-0 Szwecja podczas Mistrzostw Świata 1974. Podczas spotkania pokazał wiele niesamowitych sztuczek technicznych. Były to jego ostatnie mistrzostwa.

Karta możliwa do zdobycia: od 5/04/2019 – nie wygasa

94 Lothar Matthäus - Prime Icon Moments - uczcić historyczne chwile w FUT 19Karta możliwa do zdobycia: od 22/02/2019 do 01/03/2019
Thierry Henry - Prime Icon Moments - uczcić historyczne chwile w FUT 19

THIERRY HENRY

Jeden z najlepszych napastników Premier League, niezwykle elegancki prowadzenia ataku oraz jego niezwykła skuteczność, w końcu zdobył złotego buta czterokrotnie. Mistrz Świata i Europy z reprezentacją Francji, w której strzelił 51 bramek w 123 występach.

Do Prime Icon Moments trafia dzięki meczowi Manchester United 0-1 Arsenal  Premier League z sezonu 01/02.

Karta możliwa do zdobycia: od 29/03/2019 – nie wygasa!

George Best RW 94 PIM - Prime Icon Moments - uczcić historyczne chwile w FUT 19GEORGE BEST

Niezaprzeczalny mistrz dryblingu, ur 22 maja 1946 w Belfaście, 1 lat spędził w Manchesterze United i z tym klubem sięgnął po Puchar Europy oraz Ballon d’Or w 1968 roku. W reprezentacji Irlandii Północnej wystąpił 37 razy strzelając 9 bramek.George Best trafia do Prime Icon Moments dzięki meczowi finałowemu Pucharu Europy sezonu 67/68, wtedy Manchester United pokonał SL Benfica w stosunku 4-1. W 92 minucie mecze podczas dogrywki George Best zaliczył wspaniały drybling, mijając bramkarza umieścił piłkę w pustej bramce. Swoim kolegom z drużyny dodał animuszu co przypieczętowały ich dwa kolejne trafienia.

Karta możliwa do zdobycia: od 30/03/2019 – nie wygasa!

FIFA 19 Prime Icon Moments Rivaldo 93 - Prime Icon Moments - uczcić historyczne chwile w FUT 19

RIVALDO

Rivaldo urodził się 19 kwietnia 1972 roku w Brazylii. Uznawany za jednego z najzdolniejszych i najbardziej kreatywnych graczy lat 90. W 1997 roku trafił do FC Barcelona gdzie mył znany z rzutów wolnych, strzałów z woleja oraz potężnych strzałów z dystansu. W swojej karierze sportowej rozegrał ponad 700 spotkań strzelając ponad 300 bramek. Zdobył tytuł Mistrza Świata w 2002 roku w Japonii z reprezentacją Brazylii.

Karta możliwa do zdobycia: od 30/03/2019 – nie wygasa!