EA PLAY 2019 oficjalna data!

EA PLAY 2019 już po raz czwarty! Idealna pora na spotkanie się fanów gier wideo wydanych przez EA już oficjalnie. Tym razem wszyscy sympatycy z całego świata będą mogli się spotkać w daniach 7 – 9 czerwca w Hollywood Palladium. Wszystko zacznie się w piątkowy wieczór i potrawa do późnych godzin w niedziele!

Dla tych którzy nie wiedzą E3(czyli międzynarodowe targi gier) to nie lada gratka dla wszystkich sympatyków wszystkich gier wideo spod znaku Electronic Arts. Jest określane niemal jako święto graczy. EA w tym czasie dzieli się ze swoją społecznością doświadczeniami i nowościami. Trawa wymiana poglądów obu stron na temat rozwoju gier tej marki. EA zapewnia, że ten rok będzie jeszcze bardziej dostępny dla fanów oferując uczestnikom spotkania znacznie więcej rozrywki niż konferencji.

Zatem wszyscy fani kochający wirtualną rozrywkę będą mogli zapoznać się z nowościami EA, w tym oczywiście FIFA 20 (powinna odbyć się szczegółowa prezentacja) oraz innych nowości, poznać ekskluzywne treści od najpopularniejszych twórców na świecie. Wszystko oczywiście za darmo!Wszystko zaczyna się w tym roku w piątek wieczorem, 7 czerwca 2019 roku, z całkowicie nowym wydarzeniem kick-off EA PLAY. Pomijamy konferencję prasową w tym roku i zastępujemy ją wieloma transmisjami na żywo, które pojawią się w ciągu pierwszych dwóch dni imprezy, dostarczając więcej tego, co nam powiedzieliście, że chcecie – więcej rozgrywki i spostrzeżeń ze strony zespołów gry.

Transmisja będzie prowadzona online na stronie EA.com

Bilety na EA PLAY E4 2019 będą dostępne w najbliższym czasie!


FIFA 19 jest dostępna od 28 września 2018 na konsole Xbox One, Xbox 360, Playstation 4, Playstation 3, Nintendo Switch oraz PC. Nie zapomnij śledzić nas w mediach społecznościowych Facebook, Twitter, Pinterest oraz YouTube.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz