EA PLAY 2019 – dostęp dla społeczności graczy

Jak już pisałem Amerykańskie targi gier komputerowych, które odbędą się w dniach 7 – 9 czerwca w Los Angeles ze strony EA będą zupełnie pozbawione konferencji (czyli zbędnych pogadanek) a uwaga będzie bardziej skupiona na gry, a gracze będą mogli bawić się bez dodatkowych opłat. To zapewne poprawi wizerunek wydawcy marki FIFA. Już teraz możemy powiedzieć co tak naprawdę nas czeka na targach, znamy program oraz terminy.

Jako, że jest to już czwarta edycja możemy oczekiwać ze strony EA nieco więcej. Na pewno będzie bardziej atrakcyjnie dla samych graczy i wydawców treści niż w poprzednich latach. Zapowiedziano rezygnację ze zbędnych pogadanek, ale przede wszystkim otworzono się bardziej dla nich dając darmowy dostęp do wszystkiego. Wielu twierdzi, że EA jest kiepsko przygotowana, może i tak być ale jako że nas interesuje część sportowa już dzisiaj możemy zapewnić, że zobaczymy wiedo oraz zapowiedź nowości! Z nowej serii na pewno będzie to FIFA 20, Madden NFL 20, NBA LIVE 20 oraz kilka innych tytułów nie związanych ze sportem.

Co jeszcze nas czeka?

EA Play to również duża ilość transmisji na żywo i wiadomości jakie po raz pierwszy zostaną podane dał społeczności fanów. Będzie również wiele konkursów i rywalizacji z cennymi nagrodami. Ponieważ EA chce jeszcze bardziej budować markę społecznościową może zostać przedstawione również zupełnie inne podejście do Nas. Tutaj możemy spodziewać się wielkiej niespodzianki.

Rok 2019 może być przełomem również ze względu na brak dodatkowych kosztów, dzięki czemu większa część osób obecnych na E3 doświadczy praktycznej rozgrywki na żywo. Dla pozostałych fanów czekają transmisje online z wielu źródeł, dostęp do treści archiwalnych, interaktywne możliwości wymiany doświadczeń i informacji o grach oraz wiele innych treści dla członków społeczności EA.

Ci, którzy mogą wziąć udział w Hollywood, doświadczą rozgrywki praktycznej, rozrywki na żywo i wielu innych rzeczy. Dla każdego, kto dołącza cyfrowo do całego świata, EA PLAY będzie transmitować na żywo transmisje, głębsze spojrzenie na nadchodzące gry i doświadczenia EA oraz treści od najlepszych twórców w społeczności. Dla graczy, twórców treści, mediów, partnerów branżowych i innych, EA PLAY 2019 zapewni sieć doświadczeń z okazji świata gry.

🌎 GDZIE?

  • Hollywood Palladium / Los Angeles w USA

📆 KIEDY?

  • Od 7 czerwca (piątek) do 9 czerwca (niedziela), 2019

⏲️ CZASY

  • 07 czerwca (piątek) od 14.00 do 20.00 (czas pacyficzny) lub od 22.00 do 4.00 czasu brytyjskiego (czasy do potwierdzenia)
  • 08 czerwca (sobota) od 10:00 do 20:00 (czas pacyficzny) lub od 18 do 4 rano (czas brytyjski) (czasy do potwierdzenia)
  • 09 czerwca (niedziela) od 10:00 do 20:00 (czas pacyficzny) lub od 18:00 do 4:00 (czasu brytyjskiego) (czasy do potwierdzenia)

🎟️ BILETY

  • Bilety będą dostępne w kwietniu 2019 roku.

Uwaga: uczestnicy w wieku poniżej 18 lat muszą uczęszczać do rodzica / opiekuna. Bilety są wymagane dla wszystkich uczestników.

💵 CENA

  • Bilety są bezpłatne i ograniczone.

FIFA 19 jest dostępna od 28 września 2018 na konsole Xbox One, Xbox 360, Playstation 4, Playstation 3, Nintendo Switch oraz PC. Nie zapomnij śledzić nas w mediach społecznościowych Facebook, Twitter, Pinterest oraz YouTube.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz